Klub

Kluby Bajka i Bajka Club & Lounge w Mielnie znajdują się tuż przy głównym wejściu na plażę, w samym centrum imprezowym Mielna.
Jeden bilet upoważnia do zabawy na dwóch poziomach: Bajka (parter) oraz Bajka Club & Lounge (piętro). Kluby funkcjonują w okresie wakacyjnym oraz na wybrane eventy w trakcie roku.

 

Klub BAJKA

Wakacyjna ostoja klubowiczów, którzy doceniają klub przede wszystkim za klimat jaki panuje w lokalu. Jest on wynikiem m.in. znakomitego kontaktu DJ-ów z klubowiczami. Najlepsi Dj-e, koncerty, gwiazdy, tu każda noc przynosi niezapomniane wrażenia.
Na spragnionych czekają 2 dobrze zaopatrzone bary oraz barmani, o których umiejętnościach krążą już legendy.

Bajka Club & Lounge

Klub w samym centrum słonecznego Mielna. Topowa lokalizacja – ok. 25m od plaży – jak i nowoczesny wystrój spełnią oczekiwania najwybredniejszych klubowiczów. UWAGA! W klubie obowiązuje strój smart casual w wydaniu wakacyjnym.

MIELNO to nadmorska miejscowość, ciesząca się już od lat uznaniem wśród klubowiczów – przez wielu nazywana polską Ibizą!

Bajka Club & Lounge – to klub z niepowtarzalnym wakacyjnym klimatem, miejsce dla amatorów rozrywki na najwyższym poziomie! Najlepsza muzyka house, miła obsługa, super drinki, ciekawi goście, profesjonalna ochrona. Bajka Club & Lounge to nowa jakość wśród mieleńskich klubów!

W lokalu funkcjonuje VIP ROOM– ekskluzywna strefa przeznaczona dla bardziej wymagających klubowiczów, którzy lubi bawić się w komfortowych warunkach.

Scroll to Top